Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Innowatorzy Gealana 2018

Data publikacji: 2019-06-19

“Innovation mit System” – systemowo innowacyjny slogan w logotypie GEALAN idealnie odzwierciedla strategię koncernu. Innowacyjność rozumiana jako ciągły rozwój, wprowadzenie zmian w różnorodnych obszarach takich: produkty, usługi, marketing, polityka personalna to sposób działania GEALAN. Pod nazwą „Innovator” polski oddział GEALAN od kilku lat organizuje konkurs dla swoich odbiorców, w ramach którego wyróżniani są partnerzy odnoszący największe sukcesy w sprzedaży najbardziej innowacyjnych rozwiązań z portfolio GEALAN.

12 czerwca w hotelu Andel’s w Łodzi odbyła się uroczysta gala, podczas której rozdano nagrody laureatom Innovatora 2018. Spotkanie miało stonowany, elegancki charakter. W pierwszej części pan Sławomir Lachowski – twórca MBanku wygłosił wykład „Droga Innowacji – zmieniaj się albo zgiń”. Opowiedział w nim o swoich osobistych doświadczeniach oraz o bieżących projektach. Pokreślił jak ważna jest zdolność adaptacji w świecie, w którym tempo zmian jest bardzo szybkie a także przytoczył przykłady przedsiębiorstw, które dzięki innowacjom odniosły sukcesy na wielką skalę. Po wykładzie goście mieli możliwość przetestowania oprogramowania GEALAN do rzeczywistości wirtualnej.

O godz. 19.30 przy akompaniamencie kwartetu „Po prostu kwartet” rozpoczęła się oficjalna gala z wręczeniem nagród. Dyrektor zarządzający GEALAN Polska Janusz Tyczyński powitał wszystkich gości i zaprosił do obejrzenia krótkiego filmu z udziałem Ivica Maurović dyrektora zarządzającego GEALAN Fenster Systeme. „My w GEALAN wierzymy, że sukces na rynku uzależniony jest umiejętności odróżniania się od konkurencji i od stworzenia oferty o unikalnych wartościach” – powiedział Ivica Maurović, pogratulował laureatom i życzył wszystkim miłego wieczoru. Następnie nastąpiło rozdanie nagród w 6 kategoriach konkursowych. Z pewnością ten wieczór należał do takich firm jak Stollar, Domel, Gabit, Betrand, Albud, które zostały laureatami w kilku kategoriach. Tego samego wieczoru ogłoszone zostały również zasady Innovatora 2019. Po wręczeniu nagród i kolacji goście kontynuowali nieoficjalne spotkanie na świeżym powietrzu, na tarasie hotelowego Sky Fly Baru.

1