Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

HENSFORT na targach Budma 2020

Data publikacji: 2020-01-10

W dniach 4-7 lutego w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2020. Jest to największe wydarzenie branży budowlanej w Polsce gromadzące wystawców z ponad 40 krajów. Wśród nich nie mogło zabraknąć czołowego polskiego producenta energooszczędnych okien – firmy HENSFORT.

Poznańskie targi są okazją do zapoznania się z ofertą produktową ponad 1000 wystawców, spotkania z partnerami biznesowymi oraz do udziału w licznych konferencjach i seminariach branżowych. Szacuje się, że trzydniowe targi zgromadzą ponad 50-tysięczną frekwencję złożoną z producentów, deweloperów, dystrybutorów, fachowców, architektów oraz przedstawicieli wielu innych branż. 

Tegoroczne hasło targów „Budujmy międzynarodowy biznes” nawiązuje do rosnącej pozycji Polski jako lidera eksportu stolarki w Europie. Bez wątpienia, wśród budujących siłę branży znajduje się operująca na dziewięciu rynkach europejskich firma HENSFORT.

W ubiegłym roku naszą ofertę prezentowaliśmy głównie podczas targów zagranicznych. Tegoroczny sezon targowy rozpoczynamy w Poznaniu .Udział w targach Budma jest doskonałą okazją do wymiany opinii, przedstawienia planów na przyszłość, prezentacji nowości oraz nawiązania nowych relacji biznesowych – mówi Jacek Wach, Dyrektor ds. Marketingu w HENSFORT Sp. z o.o.

ELEGANT w Polsce

W trakcie targów odwiedzający stoisko firmy HENSFORT będą mogli przekonać się o walorach rewolucyjnego systemu HENSFORT Elegant, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem podczas targów Made Expo w Mediolanie oraz targów Batimat w Paryżu.

Premierowo zaprezentowany podczas Made Expo 2019 i Batimat 2019 system HENSFORT Elegant po oficjalnym wprowadzeniu do sprzedaży w Black Friday, pokażemy także podczas targów BUDMA 2020 na rodzimym rynku. Targi w Poznaniu będą również doskonałą okazją do zaprezentowania kolejnej nowości w ofercie firmy HENSFORT – kolekcji drzwi wejściowych, liczącej 100 wzorów. – dodaje Jacek Wach.

Złoty medal dla PE78HI Smart

W grudniu, zgodnie z tradycją targów, ogłoszono listę produktów uhonorowanych Złotym Medalem Targów Budma. Wśród nagrodzonych przez eksperckie jury, pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka, znalazły się drzwi aluminiowe HENSFORT PE78HI Smart.

Drzwi aluminiowe HENSFORT PE78HI SMART, wyposażone są w automatyczną zasuwnicę SIEGENIA GENIUS CB, charakteryzującą się zintegrowanym, elektronicznym systemem zarządzania oraz sterowanym elektronicznie napędem. Mocna jednostka napędowa zapewnia idealną szczelność oraz szybkie i ciche odryglowanie drzwi. GENIUS może być łączony z licznymi systemami kontroli dostępu. Drzwi wyposażono także w elektromechaniczny napęd GEZE EC Turn Inside zapewniający automatyczne otwieranie i zamykanie drzwi łącząc się z określonej odległości (np. 2-3 metrów) z aplikacją zainstalowaną na telefonie właściciela domu. Jestem przekonany, że ten nowoczesny system spotka się z ciepłym przyjęciem wśród inwestorów – dodaje Ireneusz Grabowski, Kierownik Produkcji w Dziale Aluminium firmy HENSFORT.

Wszystkich zainteresowanych ofertą firmy HENSFORT podczas Targów Budma 2020 zapraszamy do odwiedzenia stoiska 85 (sektor E) w Pawilonie 5.

1