Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

EKO-OKNA to #NieTylkoOKNA

Data publikacji: 2022-06-14

Firma z Kornic rusza z nową kampanią, która zwraca uwagę na szeroki wachlarz jej produktów. Eko-Okna zaczynały od produkcji okien, w czym są niekwestionowanym liderem. Dziś chcą nieco “odczarować” swoją nazwę, ale kampania ma również drugi, społeczny wydźwięk.

aktualnosci_strona_eko_Obszar roboczy 1 kopia 2 (1)

Eko-Okna to niekwestionowany lider w produkcji i sprzedaży okien. W 2021 r. wyprodukowano tam 1,7 mln okien, które zostały wyeksportowane do 40 krajów na całym świecie. Spółka z Kornic nigdy nie osiada na laurach, zawsze idzie po więcej wykorzystując swój ogromny potencjał.

Obecnie w fabryce Eko-Okien produkuje się:

  • okna pcv, stalowe, aluminiowe i drewniane,
  • drzwi zewnętrzne i wewnętrzne,
  • rolety, żaluzje i moskitiery
  • bramy garażowe,
  • ogrodzenia posesyjne,

Eko-Okna brama

Wszystkie te gałęzie produkcyjne są nieustannie rozwijane, firma jest w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane konstrukcje. Rozpoczęła się budowa dwóch nowych zakładów produkcyjnych w Wodzisławiu Śląskim i Kędzierzynie. Inwestycje Eko-Okien liczone będą w najbliższym czasie w miliardach złotych. W planach mają wprowadzenie kolejnych produktów. Obecnie na bardzo zaawansowanym etapie jest wdrożenie kilku autorskich rozwiązań, o których na pewno będzie głośno w branży.

Eko-Okna posiadają flotę blisko 600 samochodów ciężarowych wyposażonych w wózki samojezdne, które umożliwiają rozładunek zamówienia. Jednym transportem Klienci otrzymują okna, drzwi, bramy i inne elementy stolarki.

To nasz ogromny atut. Jednak zdecydowana większość osób postrzega nas jako wyłącznie producenta okien  – mówi Renata Kańczok Dyrektor Handlowy Eko-Okna S.A.  – Nic dziwnego, gdyż wskazuje na to nazwa naszej firmy. Od okien zaczynaliśmy, ale dziś są też inne produkty. Chcemy trochę „odczarować” naszą nazwę i pokazać światu obszerną ofertę – dodaje.

Kampania #NieTylkoOKNA prowadzona będzie za pośrednictwem mediów społecznościowych i prasy branżowej. Planowana jest także kampania outdoorowa.

Głównym celem naszych działań jest edukacja. Pokazujemy światu, że Eko-Okna to #NieTylkoOKNA. Mamy się czym chwalić! – mówi Marzena Bauerek, Kierownik Działu Marketingu.

Kampania ma także drugi, społeczny wydźwięk. Eko-Okna to nie tylko partner biznesowy, ale także pracodawca dla prawie 10 tysięcy zatrudnionych tam osób. To nie tylko okna, ale przede wszystkim ludzie, którzy tworzą firmę i pracują na jej sukces.

1