Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

EKO-OKNA: Platforma benefit dla klientów!

Data publikacji: 2024-05-20

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, jak w prosty sposób być na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat produktów Eko-Okien, a także zdobyć techniczną wiedzę? Jeśli tak, to mamy doskonałą wiadomość!

Platforma benefit Eko-Okna to inicjatywa stworzona specjalnie dla klientów i dystrybutorów po to, aby mogli czerpać jak najwięcej korzyści i mieć wiedzę na wyciągnięcie ręki, dostępną po zalogowaniu się. To miejsce, w którym znajduje się wszystko, czego potrzeba, aby rozwijać swoje możliwości.

Strefa wiedzy dla dystrybutorów

W strefie wiedzy zyskuje się ekskluzywny dostęp do platformy edukacyjnej, gdzie regularnie publikowane są nowe przewodniki, przybliżające różnorodne możliwości programu benefit.

Samouczek produktowy

Dzięki przejrzystym i interesującym przewodnikom możliwe jest zgłębianie szczegółów dotyczących produktów. Bez względu na poziom doświadczenia, materiały pomagają w poszerzaniu wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w produkcji stolarki otworowej.

Porównywarka i katalog techniczny

Znalezienie najlepszego rozwiązania dla potrzeb klienta staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej dzięki odpowiednim narzędziom, które pozwalają dokładnie zapoznać się z technicznymi szczegółami produktów.

Certyfikaty

W systemie benefit znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące norm. Wszystko po to, aby klienci mieli pewność, że inwestują w produkty sprawdzone i najwyższej jakości.

Webinary

Platforma benefit to również miejsce, gdzie eksperci dzielą się wskazówkami dotyczącymi efektywnego promowania produktów i dostosowywania oferty do potrzeb klientów.

Jak dołączyć?

Dołączenie do platformy benefit Eko-Okna jest proste! Wystarczy odwiedzić stronę benefit.ekookna.com i zarejestrować się w systemie eko4u. Dzięki temu zyskuje się wygodny dostęp do wszystkich dostępnych narzędzi.

1