Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

DINDECOR: Nowy katalog wypełnień drzwiowych

Data publikacji: 2022-08-04

NOWY KATALOG!
NOWE PRODUKTY!
NOWE SZANSE!

Nowy Katalog 2022 Dindecor

Nowy Katalog wypełnień drzwiowych DINDECOR jest już dostępny! Wraz z nim pojawiło się wiele nowych produktów, NOWOŚCI 2022, które umożliwią nam pokazanie w jednym miejscu pełną ofertę wzorów drzwi z serii ALUMINIUM i NATURAL.

Nowy wygląd graficzny katalogu jest kontynuacją naszych działań brandingowych i zgodny z identyfikacją marki Dindecor. Mocniej wyróżnia się i podkreśla swoje znaczenie nasze hasło firmowe OTWARCI NA INOWACJE! Nasi klienci wiedzą co potrafimy robić, widzą naszą innowacyjność i niezawodność oraz czym różnimy się od konkurencji.
Podążamy za najnowszymi trendami! Inspirowani modnym designem prezentujemy nowe wypełnienia drzwiowe z kolekcji Ceramics Line z zastosowaniem spieku kwarcowego, Linieo Line wypełnionych pionowymi lamelami, Premium Line z czarnymi aplikacjami New Black Design, a także wybrane wzory drzwi Integro Line, Glass Line i Retro Line.

Zobacz więcej na Katalogi do pobrania – Dindecor
www.dindecor.com
OTWARCI NA INNOWACJE!
#design #innowacje #drzwi

1