Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

ALUPARMAX czyli firma Parmax w zupełnie nowej odsłonie

Data publikacji: 2022-06-28

Zdobyte doświadczenie w branży stolarki drzwiowej oraz chęć rozwoju i poszerzania oferty pozwoliły firmie Parmax na uruchomienie nowej hali produkcyjnej stolarki aluminiowej.

Przy współpracy z czołowymi producentami takimi jak Aluprof, Aliplast i Deceuninck firma rozwija skrzydła w produkcji systemów okienno-drzwiowych, przesuwnych oraz drzwi aluminiowych. Biuro oraz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Łężkowicach 111 (gm. Kłaj). Konsekwentne rozwijanie marki oraz nowatorskie rozwiązania w dziale stolarki otworowej to główne założenia, które firma przyjęła jako swoją domenę.

We współczesnej architekturze dominują prostota i funkcjonalność, a światło i przestrzeń zaczęły odgrywać rolę ważniejszą niż kiedykolwiek. To wymaga zastosowania dużych przeszkleń i użycia materiałów zapewniających ochronę termiczną. Stolarka aluminiowa idealnie wpasowuje się w te wytyczne. Głównym trendem przy wyborze drzwi przesuwnych tarasowych jest zastosowanie systemów HST, które dają możliwość zatarcia granicy pomiędzy wnętrzem, a przestrzenią zewnętrzną dając złudzenie jednej nieograniczonej przestrzeni. Oferta stworzona przez markę Parmax opiera się na nowoczesności i funkcjonalności. Swoje zastosowanie znajdą tam Klienci poszukujący podstawowych systemów okienno-drzwiowych jak i innowacyjnych rozwiązań w tej dziedzinie.

1