Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

20 listopada startują targi GLASS 2019

Data publikacji: 2019-11-06

Powierzchnia ubiegłorocznej ekspozycji jedynych w Polsce targów branży szklarskiej Glass była o ponad 20 procent większa od poprzedniej. Wśród wystawców znalazły się firmy z kilkunastu krajów. Znamy już liderów, którzy potwierdzili swój udział w Glass 2019.

Najnowsze trendy branży
Pracujące maszyny, innowacyjne urządzenia oraz nowości produktowe- na to mogą liczyć profesjonaliści odwiedzający targi Glass. Wystawcy prześcigają się w aranżacji swoich stoisk.
Targi Glass to projekt łączący w sobie ekspozycję maszyn, urządzeń i akcesoriów do obróbki szkła płaskiego z prezentacją najnowszych zastosowań szkła w budownictwie i architekturze oraz wyrobów ze szkła stosowanych we wnętrzach.  Obecnych tu będzie wiele firm pomocnych w obróbce szkła i jego logistyce, a m.in. LIFT24 –  firma oferująca wynajem mini żurawi budowlanych umożliwiające szybkie i bezbłędne wykonanie określonych prac montażowych. W ofercie tej firmy znajdują się : mini dźwigi, manipulatory, osprzęt, obrotowe ładowarki.

Strefa pokazów
W trakcie targów Glass tradycyjnie zostanie uruchomiona Strefa Pokazów. Do projektu zostały zaproszone firmy zajmujące się zdobieniem szkła oraz wykorzystaniem tego surowca w designie.

Przedstawiamy partnerów, którzy zaangażowali się w urozmaicenie programu targów GLASS.
SZKLANA PRACOWNIA – firma specjalizująca się w kompozycjach witrażowych wykonywanych techniką Tiffany.
MOLOKAI – firma opierająca swoją działalność na produkcji biżuterii z wykorzystaniem szkła w technologii fusingu.
JACKBUD- firma zajmująca się m.in. technikami zdobienia szkła jak m.in.: grawerowanie i fusing.

To tylko część wystawców, którzy zaprezentują swoją ofertę na targach GLASS. Targi branży szklarskiej Glass 2019 odbędą się 20-23 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Więcej na: www.targiglass.pl

1