Poznaliśmy laureatów internetowej części konkursu StolArchi 2022

Red.: |Data publikacji:

StolArchi 2022 to już piąta edycja konkursu, w którym praktycy z biur projektowych wybierają najlepsze produkty z branży stolarki budowlanej.  To też jednocześnie druga edycja, w której  wśród jury konkursu zasiedli także internauci – głosowanie na faworyta publiczności właśnie dobiegło końca. Zobacz laureatów!

Konkurs StolArchi cieszył się wśród internautów ogromnym zainteresowaniem. Na biorące udział w konkursie produkty oddano tysiące głosów! Kto okazał się faworytem czytelników serwisu ForumBranzowe.com?

Laureatem nagrody internautów w konkursie StolArchi 2022  został  system przesuwny Roto Patio Inowa | 400 firmy Roto! Był to jedyny produkt, na który oddano ponad 2 tys. głosów!

Imponujące przeszklania i komfortowe wyjście na taras w nowej wersji systemu Roto Patio Inowa I 400 fot. Roto

Warto wyróżnić również zdobywców drugiego i trzeciego miejsca. Na drugiej pozycji uplasowały się drzwiAmadeo zaprezentowane przez Stalprodukt – ten produkt zdobył ponad 1,6 tys. głosów.

stalprodukt amadeo z tłem

Trzecie miejsce przypadło systemowi przesuwnemuSlide, który zgłosiła do konkursu firma Decco. Produkt ten zebrał niemal 1,2 tys głosów internautów.

Decco SLIDE do konfiguratora WYZSZE

Serdecznie dziękujemy czytelnikom naszego serwisu za aktywny za udział w StolArchi 2022. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy, wyróżnionym oraz wszystkim firmom, które zgłosiły swoje produkty do konkursu. Wybór jury, w którego skład wchodzą praktycy z biur projektowych poznamy podczas naszego webinarium, które odbędzie się 19 maja. Laureatów poznamy w następujących kategoriach:

  • Forma;
  • Funkcja;
  • Wsparcie techniczne.

 

Zobacz również

Pięćdziesiąt najlepszych okien i drzwi w Polsce

Pięćdziesiąt najlepszych okien i drzwi w Polsce

Po kilkuletniej przerwie po raz szósty zostały wybrane najlepsze okna i drzwi w Polsce w konkursie TopTen Hacks 2022.

ML System notuje niemal 40-procentowy wzrost sprzedaży

ML System notuje niemal 40-procentowy wzrost sprzedaży

ML System podliczył wyniki za trzy kwartały bieżącego roku. Firma odnotowała wzrost wartości sprzedaży o 39 proc.

AGC: w Europie spada popyt na szkło

AGC: w Europie spada popyt na szkło

AGC podliczył wyniki za trzy kwartały. Spółka jednocześnie informuje, że popyt na szkło w Europie spada, co wymaga korekt w działalności.

1