Poznaliśmy laureatów internetowej części konkursu StolArchi 2022

Red.: |Data publikacji:

StolArchi 2022 to już piąta edycja konkursu, w którym praktycy z biur projektowych wybierają najlepsze produkty z branży stolarki budowlanej.  To też jednocześnie druga edycja, w której  wśród jury konkursu zasiedli także internauci – głosowanie na faworyta publiczności właśnie dobiegło końca. Zobacz laureatów!

Konkurs StolArchi cieszył się wśród internautów ogromnym zainteresowaniem. Na biorące udział w konkursie produkty oddano tysiące głosów! Kto okazał się faworytem czytelników serwisu ForumBranzowe.com?

Laureatem nagrody internautów w konkursie StolArchi 2022  został  system przesuwny Roto Patio Inowa | 400 firmy Roto! Był to jedyny produkt, na który oddano ponad 2 tys. głosów!

Imponujące przeszklania i komfortowe wyjście na taras w nowej wersji systemu Roto Patio Inowa I 400 fot. Roto

Warto wyróżnić również zdobywców drugiego i trzeciego miejsca. Na drugiej pozycji uplasowały się drzwiAmadeo zaprezentowane przez Stalprodukt – ten produkt zdobył ponad 1,6 tys. głosów.

stalprodukt amadeo z tłem

Trzecie miejsce przypadło systemowi przesuwnemuSlide, który zgłosiła do konkursu firma Decco. Produkt ten zebrał niemal 1,2 tys głosów internautów.

Decco SLIDE do konfiguratora WYZSZE

Serdecznie dziękujemy czytelnikom naszego serwisu za aktywny za udział w StolArchi 2022. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy, wyróżnionym oraz wszystkim firmom, które zgłosiły swoje produkty do konkursu. Wybór jury, w którego skład wchodzą praktycy z biur projektowych poznamy podczas naszego webinarium, które odbędzie się 19 maja. Laureatów poznamy w następujących kategoriach:

  • Forma;
  • Funkcja;
  • Wsparcie techniczne.

 

Zobacz również

Sprzedaż systemów aluminiowych będzie rosła

Sprzedaż systemów aluminiowych będzie rosła

Globalny rynek systemów aluminiowych będzie rósł. Kolejna firma badawcza spodziewa się wzrostu do 2030 r. o ponad 7 proc. rocznie.

Automatyka budynkowa będzie się intensywnie rozwijać w najbliższych latach

Automatyka budynkowa będzie się intensywnie rozwijać w najbliższych latach

Europejski rynek systemów automatyki budynków (BAS) jest przygotowany na wzrost, wynoszący rocznie ok. 3,7 proc. Analitycy rynku przewidują, że ten stan potrwa w prognozowanym przez nich okresie, czyli do roku 2028.

Producenci okien inwestują w maszyny

Producenci okien inwestują w maszyny

Kolejni producenci stolarki otworowej sfinalizowali zakupy obejmujące najnowsze maszyny do produkcji. Są to zarówno pojedyncze urządzenia, jak i całe linie.

1