Poznaliśmy laureatów internetowej części konkursu StolArchi 2022

Red.: |Data publikacji:

StolArchi 2022 to już piąta edycja konkursu, w którym praktycy z biur projektowych wybierają najlepsze produkty z branży stolarki budowlanej.  To też jednocześnie druga edycja, w której  wśród jury konkursu zasiedli także internauci – głosowanie na faworyta publiczności właśnie dobiegło końca. Zobacz laureatów!

Konkurs StolArchi cieszył się wśród internautów ogromnym zainteresowaniem. Na biorące udział w konkursie produkty oddano tysiące głosów! Kto okazał się faworytem czytelników serwisu ForumBranzowe.com?

Laureatem nagrody internautów w konkursie StolArchi 2022  został  system przesuwny Roto Patio Inowa | 400 firmy Roto! Był to jedyny produkt, na który oddano ponad 2 tys. głosów!

Imponujące przeszklania i komfortowe wyjście na taras w nowej wersji systemu Roto Patio Inowa I 400 fot. Roto

Warto wyróżnić również zdobywców drugiego i trzeciego miejsca. Na drugiej pozycji uplasowały się drzwiAmadeo zaprezentowane przez Stalprodukt – ten produkt zdobył ponad 1,6 tys. głosów.

stalprodukt amadeo z tłem

Trzecie miejsce przypadło systemowi przesuwnemuSlide, który zgłosiła do konkursu firma Decco. Produkt ten zebrał niemal 1,2 tys głosów internautów.

Decco SLIDE do konfiguratora WYZSZE

Serdecznie dziękujemy czytelnikom naszego serwisu za aktywny za udział w StolArchi 2022. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy, wyróżnionym oraz wszystkim firmom, które zgłosiły swoje produkty do konkursu. Wybór jury, w którego skład wchodzą praktycy z biur projektowych poznamy podczas naszego webinarium, które odbędzie się 19 maja. Laureatów poznamy w następujących kategoriach:

  • Forma;
  • Funkcja;
  • Wsparcie techniczne.

 

Zobacz również

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Uroczysta gala wręczenia nagród Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” odbędzie się 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie.

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

150 wystawców z 15 krajów - tak w skrócie zapowiada się 6. edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. Odbędzie się w dniach 18-19 października w EXPO Kraków.

Nowe, duże salony ze stolarką

Nowe, duże salony ze stolarką

Grupa Impet, Mrówka czy All Windows Group to firmy, które otworzyły w ostatnim czasie sklepy ze stolarką.

1