Poznaj zwycięzców konkursu na najlepsze kalendarze

Red.: |Data publikacji:

Za nami trzecia edycja wielkiego konkursu na najlepsze kalendarze branży stolarki z aktywnym udziałem internautów. Zobaczcie jak głosowali czytelnicy naszego serwisu i poznajcie zwycięzców tej zabawy!

Internauci wybierali najlepsze kalendarze w czterech kategoriach:

  • kalendarze ścienne,
  • kalendarze biurkowe,
  • kalendarze książkowe
  • zestawy kalendarzy.

Kalendarze ścienne

Roto zdobyło potrójną koronę! To już bowiem trzeci konkurs internetowy z rzędu, w którym firma zdominowała kategorię kalendarzy ściennych. W tym roku kalendarz nadesłany przez Roto zdobył ponad 800 głosów. Trójdzielny kalendarz z bardzo ładnym zdjęciem prezentującym realizację wykonaną na systemie okuć Roto NX przypadł naszym czytelnikom do gustu.

Kalendarze biurkowe

W tej kategorii walka o zwycięstwo trwała do samego końca. Jednak zwycięzca może być tylko jeden i ostatecznie kalendarz Dobroplastu nie powtórzył sukcesu sprzed roku, gdyż został na ostatniej prostej wyprzedzony o 14 głosów przez kalendarz biurkowy firmy Aluprof. Zwycięski kalendarz utrzymany jest w jasnej tonacji, a na poszczególnych miesiącach możemy podziwiać bardzo ciekawe realizacje z użyciem systemów z Bielska-Białej.

Kalendarze książkowe

W tej kategorii Yawal miał znaczną przewagę nad konkurencją – kalendarz, który zdobył drugie miejsce, miał ponad dwukrotnie mniej głosów. Uznanie głosujących zdobył bardzo ciekawy pomysł z umieszczeniem na okładce nasiona sosny czarnej (pinus nigra), które można zasiać zgodnie z instrukcją zawartą wewnątrz kalendarza. Bardzo pomysłowe i proekologiczne!

Zestaw kalendarzy

Podobnie jak w przypadku kalendarzy biurkowych, tutaj również o ostateczne zwycięstwo walczyły do samego końca kalendarze firm Aluprof i Dobroplast. Jednak w tym przypadku to propozycja Dobroplastu wygrała z przewagą 30 głosów. To bardzo ładny i spójny wizualnie komplet, w którym dominują ciemne barwy oraz charakterystyczne dla firmy pomarańczowe akcenty.

Bardzo się cieszymy, że kolejne edycje naszej zabawy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom we wszystkich czterech kategoriach!

Zobacz również

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Uroczysta gala wręczenia nagród Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” odbędzie się 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie.

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

150 wystawców z 15 krajów - tak w skrócie zapowiada się 6. edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. Odbędzie się w dniach 18-19 października w EXPO Kraków.

Nowe, duże salony ze stolarką

Nowe, duże salony ze stolarką

Grupa Impet, Mrówka czy All Windows Group to firmy, które otworzyły w ostatnim czasie sklepy ze stolarką.

1