Poznaj najlepsze maszyny i komponenty do produkcji stolarki

Red.: |Data publikacji:

Za nami konkurs, którego celem było wyłonienie najlepszych maszyn i komponentów do produkcji stolarki na rok 2022. Kto okazał się zwycięzcą?

W pierwszej edycji konkursu firmy zgłosiły 8 produktów, wśród których były zarówno maszyny, oprogramowanie produkcyjne, jak i komponenty do montażu i produkcji stolarki. Od 11 do 27 marca oddano blisko 1000 głosów. Kto okazał się zwycięzcą?

1. miejsce: Fimtec – centrum obróbczo-tnące LMX 650 / LMX 2 650

Zgłoszone przez Fimtec centrum zdominowało nasz konkurs. Na tę maszynę oddano blisko 400 głosów.  To centrum obróbczo-tnące służy do potokowej produkcji stolarki aluminiowej oraz skomplikowanych zadań w przemyśle. Maszyna jest przystosowana do obróbki profili o przekroju 300×300 mm. Więcej na jej temat można przeczytać TUTAJ.

Fimtec LMX 650 1

2. miejsce: Elcia – MyPricer

Na konfigurator firmy Elcia zagłosowano blisko ćwierć tysiąca razy. To rozwiązanie w 100 proc. webowe i międzynarodowe, które przeznaczone jest do szybkiego oraz profesjonalnego wykonywania wycen i przesyłania zamówień. Szczegóły TUTAJ.

3. miejsce: Elumatec – centrum obróbcze profili SBZ 628 XXL

Centrum obróbcze zgłoszone przez Elumatec uzyskało 134 głosy. Zapewnia ono maksimum elastyczności podczas obróbki i docinania profili aluminiowych, a więcej na jego temat można przeczytać TUTAJ.

elumatec_AG_SBZ628_XXL_Neigeaggregat

Warto zaznaczyć, że zaledwie o jeden głos mniej od Elumateca zdobył Swisspacer ze swoją membraną Air, która zapewnia idealną równoległość szyb względem siebie. Piszemy o niej TUTAJ.

Zobacz również

Wzmocnienia wciąż na fali, choć z mniejszą rentownością

Wzmocnienia wciąż na fali, choć z mniejszą rentownością

MFO, producent wzmocnień stalowych, odnotował w I półroczu br. wyraźny wzrost przychodów. Zmniejszył się natomiast wypracowany zysk netto.

Vivento zbudowało halę produkcyjną i planuje nowy magazyn

Vivento zbudowało halę produkcyjną i planuje nowy magazyn

Vivento zbudował nowa halę produkcyjną, Firma planuje także kolejna inwestycję i chce zbudować magazyn wyrobów gotowych.

Koncerny szklane podwyższały ceny w odpowiedzi na rosnące koszty

Koncerny szklane podwyższały ceny w odpowiedzi na rosnące koszty

NSG i AGC podsumowały II kwartał bieżącego roku. Spółki podnosiły ceny na swoje produkty, by zrekompensować podwyżki.

1