Poznaj kolejne nowości na sezon 2021. Webinar już o godz. 10:30

Autor: |Data publikacji:

Forum Webinary na stałe zagościły w kalendarzu spotkań branżowych. Za nami pierwsze premiery produktów i komponentów do produkcji stolarki w roku 2021. Kontynuujemy cykl, w którym tym razem zobaczymy m.in. innowacje okuciowe, profilowe oraz pokrycia drzwi wejściowych.

Webinar rozpocznie się punktualnie o godzinie 10:30! W jego trakcie pokażemy raport dotyczący cen materiałów i surowców. Tuż po zakończeniu oficjalnej części będzie miał miejsce, tradycyjnie już, hyde park. Rejestracja na to wydarzenie TUTAJ.


Webinar poprowadzi, tradycyjnie już, duet znany z podcastu Branżowisko: Karol Klos i Paweł Gregorczyk. Zachęcamy do dołączenia do czwartego w tym sezonie webinarium Forum Branżowego. Do zobaczenia!

Wszystkie dotychczasowe webinaria z nowościami na sezon 2021 można obejrzeć TUTAJ.

 

Zobacz również

Nowe „Vademecum: montaż stolarki” dostępne na naszym portalu

Nowe „Vademecum: montaż stolarki” dostępne na naszym portalu

„Vademecum: montaż stolarki” to praktyczny przewodnik po aktualnych standardach i technologiach montażu okien, również wielkogabarytowych.

Już niedługo webinarium IT W STOLARCE – szybkie wdrożenia, realne korzyści

Już niedługo webinarium IT W STOLARCE – szybkie wdrożenia, realne korzyści

Już we wtorek, 24 czerwca, wspólnie z Miquido zorganizujemy dla Was webinarium "IT w stolarce - szybkie wdrożenia, realne korzyści". Opowiemy Wam jak szybko i bezpiecznie wymienić system IT, który wspiera zarządzanie i produkcję.

Relacja z jubileuszowej edycji targów R+T Asia 2025

Relacja z jubileuszowej edycji targów R+T Asia 2025

W dniach 26–28 maja w Szanghaju odbyła się 20. edycja targów R+T Asia. Tegoroczna odsłona wydarzenia zbiegła się z 60-leciem globalnej marki R+T.