Wnętrza urządzone w męskim stylu

Red.: |Data publikacji:

Minimalistyczny i nieco surowy wystrój to cechy oddające charakter aranżacji w męskim wydaniu. Tak urządzonym wnętrzom towarzyszą zazwyczaj szarości, biel i czerń, a także drewniane i metalowe elementy wyposażenia. Dopełnią je zaś podkreślające styl drzwi.

Rezygnacja z nadmiaru dodatków i ozdób w otoczeniu szarych ścian, tekstyliów i obić mebli to minimalizm odpowiadający męskim gustom. Całą uwagę skradają zatem charakterystyczne elementy aranżacji jak fikuśny żyrandol czy drzwi z podwyższoną ościeżnicą. Poprzeczne wzory frezu urozmaicają spokojne wnętrze dodając mu klasy.

Ważny jest wygląd

Biel i czerń to idealna propozycja dla odważnych i pewnych siebie indywidualistów. Kontrastujące ze sobą, klasyczne kolory pobudzą do działania i wniosą do pomieszczenia energię. W pełni przeszklone drzwi uzupełnią spójny wystrój. Duże, mleczne szyby na całej powierzchni skrzydeł  podkreślą lekkość aranżacji i wprowadzą powiew nowoczesności.

Kluczem do stworzenia wnętrza z charakterem będzie odpowiedni dobór materiałów. Dzięki połączeniu drewnianych blatów stolików, metalowych półek czy ścian wyłożonych cegłą, powstanie efektowna aranżacja. Podłoga w kolorze betonu doda surowości i uwydatni oryginalny styl. Drzwi w drewnopodobnej okleinie rozjaśnią pomieszczenie, wpisując się jednocześnie w otoczenie industrialnych mebli.

Artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych firmy Porta.

1