Polskie okna i drzwi znów w Las Vegas

Red.: |Data publikacji:

Polscy producenci konsekwentnie inwestują w rozwój na amerykańskim rynku. Firmy będą prezentować swoją ofertę na najbliższych targach w Las Vegas.

Już niebawem, od 31 stycznia do 2 lutego odbędą się targi NAHB International Builders’ Show. Jedna z ważniejszych imprez targowych dla branży budowlanej, także stolarki otworowej będzie miała miejsce w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych. Niemal stało się tradycją, że od kilku lat na wystawie swoją ofertę prezentują polscy producenci. W tym roku amerykańscy goście targów będą mogli zapoznać się z produktami i rozwiązaniami firm: Drutex, Dako, Eko-Okna, FakroAmerica, Oknoplast i Pagen.

Organizatorzy informują, że podczas targów goście mogą wziąć udział w panelach edukacyjnych, poznać najnowsze trendy w budownictwie, a przede wszystkim być świadkiem prezentacji nowości produktowych. Targi przyznają także swoje nagrody dla innowacyjnych, funkcjonalnych i z ciekawym designem produktów, Best of IBS Awards 2023. Te nagrody są podzielone na różne kategorie, wśród nich jest także dotycząca stolarki: Best Window and Door Product. W tym roku finalistami zostały cztery produkty, wśród nich znajduje się okno z PCW wytworzone przez polskiego producenta, firmę Pagen. Podczas targów ogłoszony zostanie zwycięzca konkursu w każdej z kategorii.

Zobacz również

Systemodawcy o ołowiu i kadmie w profilach

Systemodawcy o ołowiu i kadmie w profilach

W lipcu tego roku kilku systemodawców profili z PCW w ramach konsultacji publicznych zgłosiło swoje opinie dotyczące projektu wprowadzenia zmian w dyrektywnie RoHS (Restriction of Hazardous Substances).

W branży budowlanej powiało lekkim optymizmem

W branży budowlanej powiało lekkim optymizmem

Nastroje w branży w niewielkim stopniu, ale się poprawiają. Przedstawiciele dużych firm stolarkowych oceniają, że stopniowo wraca popyt na oferowane przez nich produkty.

Branża producentów narzędzi spotka się wkrótce w Katowicach

Branża producentów narzędzi spotka się wkrótce w Katowicach

Toolex to targi branży obrabiarek, narzędzi i technologii obróbki. Wystawa odbędzie się po raz 15. w Katowicach na początku października.

1