Okna Debow rosną dzięki franczyzie

Red.: |Data publikacji:

Okna Debow spod Przeworska odnotowują w ostatnim czasie lekki spadek ilościowy sprzedaży okien, ale zwracają uwagę, że zmienia się struktura tej sprzedaży na rzecz okien z wyższej półki cenowej.

Po trzech kwartałach 2022 roku sprzedaż w firmie była o 20 proc. wyższa niż rok wcześniej, a już wówczas była o 38 proc. wyższa niż po trzech kwartałach 2020 roku. Tak duży wzrost był możliwy również dzięki inwestowaniu w sieć franczyzową.

Ta powstała w roku 2008 fabryka specjalizuje się w produkcji stolarki segmentu premium. Na liniach zgrzewających w technologii V-Perfect powstają m.in. okna PCW pokryte fornirem czy okna z nakładkami akustyczno-termicznymi. Obok, w dziale ślusarki aluminiowej, wytwarzane są także drzwi przesuwne MoreView czy też drzwi składane PatioFold. Planuje się również uruchomienie niebawem produkcji lameli zewnętrznych – to kolejny krok w stronę ślusarki wielkogabarytowej segmentu premium. Z taką ofertą premium firma pojedzie także na najbliższe targi budowlane do Wiednia i Brukseli.

Natomiast w kraju firma otworzyła niedawno w centrum Krakowa swoje nowe biuro handlowe, w którym zamierza zatrudnić pięciu nowych asystentów i doradców mobilnych. Mają oni być wsparciem dla salonów sprzedaży w obsłudze najbardziej wymagających klientów. Jest to szczególnie istotne dla franczyzobiorców Okna Debow, których jest już dziewięciu, a zainteresowanie tą formą współpracy stale rośnie. O tej formie współpracy pisaliśmy już wcześniej TUTAJ.

Mariusz Bułka, dyrektor ds. sprzedaży firmy Okna Debow:

Po podpisaniu umowy zapewniamy swoim franczyzobiorcom profesjonalne wdrożenie oparte o przemyślany system obsługi klientów. Zapewniamy również wszelką pomoc niezbędną do rozpoczęcia działalności gospodarczej, ale również możliwość konsultacji i wspólnego rozwiązywania problemów już w trakcie współpracy.

Zobacz również

Pięćdziesiąt najlepszych okien i drzwi w Polsce

Pięćdziesiąt najlepszych okien i drzwi w Polsce

Po kilkuletniej przerwie po raz szósty zostały wybrane najlepsze okna i drzwi w Polsce w konkursie TopTen Hacks 2022.

ML System notuje niemal 40-procentowy wzrost sprzedaży

ML System notuje niemal 40-procentowy wzrost sprzedaży

ML System podliczył wyniki za trzy kwartały bieżącego roku. Firma odnotowała wzrost wartości sprzedaży o 39 proc.

AGC: w Europie spada popyt na szkło

AGC: w Europie spada popyt na szkło

AGC podliczył wyniki za trzy kwartały. Spółka jednocześnie informuje, że popyt na szkło w Europie spada, co wymaga korekt w działalności.

1