OFS 2022 – fotorelacja

Red.: |Data publikacji:

Dokładnie tydzień temu rozpoczęło się Ogólnopolskie Forum Stolarki 2022 w Ożarowie Mazowieckim. Po raz pierwszy w trybie dwudniowym spotkało się ponad 250 menadżerów branży stolarki z Polski i zagranicy.

Ogólnopolskie Forum Stolarki 2022 odbyło się w dniach 18-19 października w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim. Tematem tej edycji wydarzenia były nowe rynki i związane z nimi szanse dla polskiej stolarki. Prelekcje polskich i zagranicznych ekspertów skupiały się na kluczowym obecnie dla naszej branży eksporcie. Wśród omówionych rynków były m.in.: Stany Zjednoczone i Kanada, Wielka Brytania i Irlandia, a także Ukraina.

Podczas OFS 2022 odbyła się również Gala Liderów Stolarki, na której poznaliśmy firmy, które weszły w sezon 2022 jako liderzy w poszczególnych kategoriach produktowych. Galę zakończył występ młodego, świetnie zapowiadającego się artysty z Teatru Rozrywki w Chorzowie o pseudonimie FRANKY.
Imprezą towarzyszącą OFS było MACO Innovation Tour – w specjalnie zaprojektowanej na europejską trasę ciężarówce zorganizowano showroom o powierzchni 65 mkw. Zaprezentowane w nim nowości tego austriackiego dostawcy, w tym trzy światowe premiery. MACO było strategicznym partnerem Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2022. Patronem honorowym imprezę objęło z kolei Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

 

Zobacz również

Globalny rynek systemów fasadowych z tendencją wzrostową

Globalny rynek systemów fasadowych z tendencją wzrostową

Wartość globalnego rynku systemów fasadowych ma w 2033 roku wynieść 630 mld dol, przy rocznym wzroście na poziomie 5,8 proc.

Eko-Okna i Classen zapłaciły miliony podatku CIT

Eko-Okna i Classen zapłaciły miliony podatku CIT

Eko-Okna i Classen należą do największych firm w regionie i jednocześnie największych podatników. Firmy zapłaciły CIT liczony w milionach.

NSG notuje wzrost przychodów

NSG notuje wzrost przychodów

NSG podliczył półrocze swojego roku finansowego. Spółka odnotowała wzrost sprzedaży, także w segmencie szkła architektonicznego.

1