OFS 2022 – fotorelacja

Red.: |Data publikacji:

Dokładnie tydzień temu rozpoczęło się Ogólnopolskie Forum Stolarki 2022 w Ożarowie Mazowieckim. Po raz pierwszy w trybie dwudniowym spotkało się ponad 250 menadżerów branży stolarki z Polski i zagranicy.

Ogólnopolskie Forum Stolarki 2022 odbyło się w dniach 18-19 października w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim. Tematem tej edycji wydarzenia były nowe rynki i związane z nimi szanse dla polskiej stolarki. Prelekcje polskich i zagranicznych ekspertów skupiały się na kluczowym obecnie dla naszej branży eksporcie. Wśród omówionych rynków były m.in.: Stany Zjednoczone i Kanada, Wielka Brytania i Irlandia, a także Ukraina.

Podczas OFS 2022 odbyła się również Gala Liderów Stolarki, na której poznaliśmy firmy, które weszły w sezon 2022 jako liderzy w poszczególnych kategoriach produktowych. Galę zakończył występ młodego, świetnie zapowiadającego się artysty z Teatru Rozrywki w Chorzowie o pseudonimie FRANKY.
Imprezą towarzyszącą OFS było MACO Innovation Tour – w specjalnie zaprojektowanej na europejską trasę ciężarówce zorganizowano showroom o powierzchni 65 mkw. Zaprezentowane w nim nowości tego austriackiego dostawcy, w tym trzy światowe premiery. MACO było strategicznym partnerem Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2022. Patronem honorowym imprezę objęło z kolei Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

 

Zobacz również

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor oficjalnie otworzył w połowie stycznia nowy magazyn i nowe laboratorium. Budowa i wyposażenie obiektów trwało 19 miesięcy.

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor podliczył, że w 2022 r. firma zwiększyła produkcję o 13 proc. Udało się to m.in. dzięki większym mocom produkcyjnym.

To nie był zły sezon

To nie był zły sezon

Nastroje w branży nie są wcale złe, bo kolejne podwyżki cen uratowały wyniki finansowe. Nawet producenci drzwi drewnianych informują, że w swoich bilansach odnotują na koniec roku jednocyfrowe wzrosty przychodów.

1