OFS 2021 Online z prestiżowymi partnerami i patronami

Red.: |Data publikacji:

Ogólnopolskie Forum Stolarki 2021 Online odbędzie się już w przyszłym tygodniu! Polska branża stolarki spotka się w dniach 20-21 kwietnia na największym wydarzeniu w tym roku. Partnerem merytorycznym OFS został Krajowy Ośrodek Zmian Klimatu. Wydarzenie to zostało objęte honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii.

Przedstawiciele najbardziej znaczących firm w branży stolarki spotkają się na najważniejszym wydarzeniu branżowym tego roku – Ogólnopolskim Forum Stolarki 2021 Online. W dniach 20-21 kwietnia branża po raz kolejny omówi najistotniejsze tematy, pozna najświeższe wyniki oraz przedyskutuje palące problemy. Spotkania te przyzwyczaiły już wszystkich, że poruszana tematyka bardzo trafnie odpowiada na aktualne potrzeby polskiej stolarki. Tak też będzie tym razem!

Europejski Zielony Ład oraz związane z nim programy modernizacyjne w budownictwie będą miały ogromny wpływ na branżę stolarki otworowej w najbliższych latach. Zainicjują one masową wymianę okien i drzwi w ramach renowacji budynków w całej Europie. Dlatego temat tak pojmowanej ekologii będzie jednym z najwazniejszych podczas tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2020 Online. Dużo czasu poświęcone zostanie również zagadnieniu e-commerce, które może okazać się znakomitym narzędziem wsparcia sprzedaży.

Uczestnicy OFS 2021 Online poznają perspektywy rozwoju rynku stolarki do 2030 r. oraz dowiedzą się, jaki wpływ będzie miał rozwój technologii na sprzedaż stolarki. Poruszana też będzie kwestia dystrybucji i marketingu w nowej rzeczywistości.

Kilkunastu ekspertów z wieloletnim doświadczeniem nie tylko przedstawi bardzo ciekawe prelekcje, ale będzie też do dyspozycji uczestników podczas czatu na żywo. Będzie też możliwość umówienia spotkanie live z dowolnym uczestnikiem OFS w strefie networkingu.

Darmowa rejestracja na Ogólnopolskie Forum Stolarki 2021 Online

Partnerem merytorycznym Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2021 Online został Krajowy Ośrodek Zmian Klimatu (KOZK). KOZK to pierwszy w Polsce interdyscyplinarny ośrodek badawczy zajmujący się zmianami klimatu i ich skutkami. Powstały w 2020 r. ośrodek działa w ramach Instytutu Ochrony Środowiska – Państwowego Instytutu Badawczego (IOŚ-PIB) – dostarcza wiedzę i rozwiązania w zakresie polityki klimatycznej, wspierając administrację publiczną i samorządy, współpracując ze środowiskiem akademickim, instytutami naukowymi i badawczymi w kraju i zagranicą. 

Najważniejsze wydarzenie branży stolarki tego roku zostało objęte honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. Ministerstwo to jest urzędem administracji rządowej zapewniającym obsługę Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii. Jego obszarami działalności są: gospodarka, praca, budownictwo, planowanie i zagospodarowanie przestrzenne oraz mieszkalnictwo, a także turystyka.

Partnerem strategicznym wydarzenia został Aluprof. OFS zostało również wsparte przez liczne grono firm, w tym m.in. Winkhaus, Fimtec Polska, Portos, Deceuninck, Selena, Technoform, Santander oraz Google.

 

 

Zobacz również

Webinar Koalicji Termomodernizacji już dziś o 10:30

Webinar Koalicji Termomodernizacji już dziś o 10:30

W związku z pogarszającą się koniunkturą w branży stolarki firmy muszą poszukiwać nowych możliwości zdobycia klientów. Jedną z nich jest powstająca właśnie Koalicja Termomodernizacji, o której opowiemy podczas dzisiejszego webinarium, które rozpocznie się o godz. 10:30.

Press Glass gigantem wśród inwestorów zagranicznych

Press Glass gigantem wśród inwestorów zagranicznych

Press Glass to jeden z największych inwestorów zagranicznych. Firma należy do czołowych inwestorów w krajach Europy Środkowo Wschodniej.

Październik był kiepski dla okien i dla drzwi

Październik był kiepski dla okien i dla drzwi

Najnowszy Biuletyn Kwartalny Stolarki, opracowany przez CAB po III kwartale br., przynosi informacje o dobrych wynikach produkcji i eksportu okien w naszym kraju. Pokazuje też dużo gorsze wyniki segmentu drzwi.

1