OFS 2021 Online już dziś. Dołącz do wydarzenia!

Red.: |Data publikacji:

Ogólnopolskie Forum Stolarki 2021 Online czas zacząć! W dniach 20-21 kwietnia branża spotyka się na największym wydarzeniu tego roku. Co czeka nas pierwszego dnia?

W dniach 20-21 kwietnia branża po raz kolejny omówi najistotniejsze tematy, pozna najświeższe wyniki oraz przedyskutuje palące problemy. Spotkania te przyzwyczaiły już wszystkich, że poruszana tematyka bardzo trafnie odpowiada na aktualne potrzeby polskiej stolarki. Tak też będzie tym razem! Zobacz temat pierwszego dnia OFS 2021 Online:

Kilkunastu ekspertów z wieloletnim doświadczeniem nie tylko przedstawi bardzo ciekawe prelekcje, ale będzie też do dyspozycji uczestników podczas czatu na żywo. Będzie też możliwość umówienia spotkanie live z dowolnym uczestnikiem OFS w strefie networkingu.

Darmowa rejestracja na Ogólnopolskie Forum Stolarki 2021 Online

Partnerem merytorycznym Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2021 Online został Krajowy Ośrodek Zmian Klimatu (KOZK). Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. 

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Aluprof. Ogólnopolskie Forum Stolarki 2021 Online zostało również wsparte przez liczne grono firm, w tym m.in. Winkhaus, Fimtec Polska, Portos, Deceuninck, Selena, Technoform, Santander oraz Google.

Zobacz również

Koncerny szklane podwyższały ceny w odpowiedzi na rosnące koszty

Koncerny szklane podwyższały ceny w odpowiedzi na rosnące koszty

NSG i AGC podsumowały II kwartał bieżącego roku. Spółki podnosiły ceny na swoje produkty, by zrekompensować podwyżki.

Jeld-Wen odczuwa osłabienie popytu

Jeld-Wen odczuwa osłabienie popytu

Jeld-Wen , amerykański gigant branży stolarki, poinformował, że drugi kwartał tego roku jest jednocześnie ósmym z rzędu, w którym spółka odnotowała wzrost przychodów. Firma zmaga się jednak ze spadkiem popytu i inflacją.           

Co dziesiąte drzwi w Polsce są z importu

Co dziesiąte drzwi w Polsce są z importu

W najnowszym odcinku podcastu „Plusy, minusy. Analizy branży stolarki” przybliżono import drzwi do Polski. Okazuje się, że co dziesiąte drzwi sprzedawane w naszym kraju pochodzą z zagranicy.

1