zastępca kierownika produkcji

Data publikacji: 2024-07-26

Firma: ASSA ABLOY Donimet BIS

Stanowisko: zastępca kierownika produkcji

Miejscowość: Warka

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • nadzór nad pracownikami produkcji,
  • realizacja planu produkcji,
  • zapewnienie przestrzegania przepisów bhp oraz innych regulacji z zakresu prawa pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane techniczne),
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami produkcji,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • podstawowa znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • orientacja na jakość,
  • możliwość pracy w trybie dwuzmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju poprzez naukę i wsparcie doświadczonego zespołu,
  • możliwość korzystania z platformy szkoleniowej, w tym nauki języka angielskiego.