YAWAL – technolog – doradca techniczny

Data publikacji: 2020-11-07

Firma: YAWAL

Stanowisko: technolog - doradca techniczny

Miejscowość: Herby

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Zadania:

· tworzenie dokumentacji technicznej

· sporządzanie wycen i kosztorysów stolarki aluminiowej

· obsługa klientów krajowych i eksportowych

· doradztwo techniczne

Wymagania:

· wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, studenci ostatnich lat studiów

· podstawowa znajomość rysunku technicznego

· znajomość programu LiczOkno

· umiejętność obsługi AutoCad

· znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację

· kreatywność i innowacyjność

· umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej

Oferujemy:

· ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz przyjazną atmosferę

· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· atrakcyjny system premiowy

· dodatkową opiekę zdrowotną

· możliwość rozwoju zawodowego

· dofinansowanie do karty Multisport