YAWAL – specjalista ds. marketingu

Data publikacji: 2021-05-13

Firma: Yawal

Stanowisko: specjalista ds. marketingu

Miejscowość: Herby

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

W naszej firmie czekają na Ciebie poniższe wyzwania:

  • Współudział w tworzeniu i realizowaniu strategii marketingowej dla Grupy Yawal,
  • Doświadczenie w organizacji eventów oraz udziału w imprezach targowych
  • Tworzenie i wysyłka newsletterów i komunikatów marketingowych,
  • Administrowanie treściami na stronach internetowych,
  • Tworzenie contentu na strony www, informacje prasowe itd.
  • Opracowywanie koncepcji materiałów marketingowych,
  • Współpraca z zewnętrznymi wykonawcami i dostawcami, w tym z agencjami reklamowymi, marketingowymi oraz mediami,
  • Prowadzenie analiz rynkowych, pomiaru i raportowanie wyników realizowanych działań marketingowych.

Jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe o kierunku marketing, reklama, dziennikarstwo, ekonomia lub pokrewne,
  • Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Posiadasz umiejętność tworzenia tekstów, kreatywność i lekkość w komunikacji,
  • Cechuję Cię otwartość na nowe projekty i samodzielność w działaniu,
  • Potrafisz posługiwać się językiem angielskim w sposób umożliwiający swobodną komunikację,
  • Posiadasz umiejętność copywritingu w języku polskim i angielskim,
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

TO CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz przyjazną atmosferę,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Wsparcie zespołu na etapie wdrażania,
  • Dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  wpisując w tytule nazwę stanowiska na adres: praca@yawal.com

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”

O firmie

Yawal

Dostawca