YAWAL – Specjalista ds. Kadr i Płac

Data publikacji: 2020-02-13

Firma: Yawal

Stanowisko: specjalista ds. kadr i płac

Miejscowość: Herby lub Dąbrowa Górnicza

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa pracowników pod kątem dokumentacji kadrowej,
  • Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy,
  • Sporządzanie i weryfikacja list płac,
  • Prowadzenie oraz rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników,
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników tj. akta osobowe, umowy cywilnoprawne,
  • Sporządzanie dokumentów do ZUS, GUS, PFRON, US,
  • Merytoryczne wsparcie menedżerów w zakresie spraw personalnych,
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych i właściwe ich zastosowanie w praktyce.

Poszukujemy osób:

  • Posiadających doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych,
  • Z biegłą znajomością prawa pracy i przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych,
  • Mile widziana znajomość programu ENOVA,
  • Z biegłą znajomością rozliczania czasu pracy – warunek konieczny,
  • Z umiejętnością przygotowania i naliczania listy płac,
  • Z dobrą znajomością obsługi komputera, w tym programów Word i Excel,
  • Z praktyczną i dobrą znajomością programu Płatnik,
  • Doskonale zorganizowanych, samodzielnych w działaniu, odpowiedzialnych, sumiennych i terminowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w młodym, energicznym i przyjaznym otoczeniu,
  • Dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • System premiowy,
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • Ambitne zadania, możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Możliwość awansu,
  • Świadczenia świąteczne.

CV prosimy kierować na adres praca@yawal.com podając w tytule nazwę stanowiska.

O firmie

Yawal

Dostawca