YAWAL – specjalista ds. eksportu

Data publikacji: 2021-02-26

Firma: Yawal

Stanowisko: specjalista ds. eksportu

Miejscowość: Herby

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Zostań członkiem naszego zespołu jako: Specjalista ds. eksportu

Miejsce pracy: Herby (powiat lubliniecki)

W naszej firmie czekają na Ciebie poniższe wyzwania:

  • Przyjmowanie zamówień od klientów za pośrednictwem poczty elektronicznej;
  • Weryfikacja poprawności, wprowadzenie do systemu oraz potwierdzanie zamówień;
  • Kontakt z klientami w sprawie realizacji zamówień oraz bieżące rozwiązywanie problemów;
  • Udzielanie klientom informacji na temat dostępności oraz warunków sprzedaży produktów;
  • Sporządzanie dokumentacji sprzedażowej;
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia wysokiego poziomu jakości obsługi klientów i terminowości realizacji zamówień.

Jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe;
  • Posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta;
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie swobodnej komunikacji;
  • Mile widziane jeśli znasz drugi język obcy;
  • Potrafisz posługiwać się program MS Office;
  • Jesteś dokładny (-a), samodzielny (-a), komunikatywny (-a) oraz potrafisz pracować pod presją czasu;
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

TO CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym, energicznym i przyjaznym otoczeniu
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wpisując w tytule nazwę stanowiska na adres:
praca@yawal.com
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”

O firmie

Yawal

Dostawca