YAWAL – regionalny kierownik sprzedaży

Data publikacji: 2020-02-13

Firma: Yawal

Stanowisko: regionalny kierownik sprzedaży

Miejscowość: Herby

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Poszukujemy kierowników sprzedaży w regionach:

  • 1. południowo-wschodnim,
  • 2. północno-zachodnim
  • 3. zachodnim.

W naszej firmie czekają na Ciebie poniższe wyzwania:

  • Rozwijanie sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów
  • Obsługa aktualnych klientów firmy, wsparcie i budowanie relacji
  • Sprzedaż systemów aluminiowych w powierzonym regionie zgodnie z założonym planem sprzedaży
  • Współpraca z inwestorami, generalnymi wykonawcami, producentami stolarki otworowej w celu pozyskiwania kontraktów
  • Utrzymywanie stałych relacji z klientami oraz budowanie dobrego wizerunku firmy
  • Udział w targach, wydarzenia branżowych i spotkaniach z klientami
  • Współudział w procesie serwisu posprzedażowego

Jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, obsługiwałeś producentów stolarki otworowej (systemy PVC lub ALU, szyby, akcesoria, okucia) lub pracowałeś w aluminium: masz wiedzę techniczną, byłeś projektantem, konstruktorem, produkt managerem, technologiem, przygotowywałeś wyceny itp.
  • Masz wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
  • Mile widziane doświadczenie w programach: Liczokno lub CAD
  • Posiadasz łatwość budowania trwałych relacji biznesowych
  • Jesteś zorientowany na cel i potrzeby klienta
  • Jesteś komunikatywny, otwarty, doskonale zorganizowany, samodzielny w działaniu i otwarty na nowe wyzwania
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

To czekamy właśnie na Ciebie!

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Bardzo atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży, pozyskania nowych klientów
  • Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym, energicznym i przyjaznym otoczeniu
  • Dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer

CV prosimy kierować na adres praca@yawal.com podając w tytule nazwę stanowiska.

O firmie

Yawal

Dostawca