YAWAL – regionalny kierownik sprzedaży (Czechy)

Data publikacji: 2023-01-17

Firma: YAWAL

Stanowisko: regionalny kierownik sprzedaży (Czechy)

Miejscowość: Czechy

Województwo: Za granicą

Branża: Dostawca

Yawal S.A. należy do czołówki dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Swoją pozycję zawdzięcza doświadczeniu zdobytemu podczas ponad 30 lat istnienia oraz szerokiej gamie innowacyjnych rozwiązań. Systemy przedsiębiorstwa to przyjazne dla środowiska, energooszczędne konstrukcje przeznaczone do budowy okien, drzwi, fasad, ścian działowych i osłonowych, ogrodów zimowych, balustrad oraz osłon przeciwsłonecznych.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży na Czechy

Miejsce pracy: Republika Czeska

Zadania:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów.
  • Doradztwo techniczne, pomoc w projektowaniu, oferowaniu i sprzedaży systemów aluminiowych;
  • Realizacja planów sprzedaży w regionie;
  • Ciągła analiza rynku i konkurencji oraz reagowanie na zmiany;
  • Prowadzenie negocjacji biznesowych;

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego (umiejętność porozumiewania się w formie pisemnej i ustnej) – warunek konieczny;
  • Znajomość języka angielskiego i/lub polskiego na poziomie komunikatywnym;- warunek konieczny
  • Doświadczenie w projektowaniu lub doradztwie technicznym na rynku systemów aluminiowych- warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnych stanowisku na rynku systemów aluminiowych
  • Znajomość programu CAD (AutoCAD) lub LiczOkno;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych;
  • Analityczne myślenie, samodzielność, inicjatywa, kreatywność;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B;
  • Bardzo atrakcyjny system premiowy związany z wynikami sprzedaży i pozyskiwaniem nowych klientów;
  • Ambitne zadania i rozwój zawodowy;
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon;
  • Pracę w młodym, energicznym i przyjaznym zespole;

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wyłącznie w języku polskim lub angielskim na praca@yawal.com

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”

O firmie

Yawal

Dostawca