YAWAL – regionalny kierownik sprzedaży

Data publikacji: 2022-01-27

Firma: YAWAL

Stanowisko: regionalny kierownik sprzedaży

Miejscowość: woj. Wielkopolskie lub Kujawsko-Pomorskie

Województwo: Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie

Branża: Dostawca

Zostań członkiem naszego zespołu jako:

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Miejsce pracy: województwo Wielkopolskie lub Kujawsko-Pomorskie

W naszej firmie czekają na Ciebie poniższe wyzwania:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów na wyznaczonym obszarze
  • Obsługa istniejącej sprzedaży i podnoszenie jej wyników
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Wsparcie klientów w zakresie technicznym
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży
  • Bieżąca analiza rynku i konkurencji oraz reagowanie na zmiany
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży aluminiowej lub na innym stanowisku technicznym u producenta stolarki aluminiowej
  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność obsługi programu Yawal Constructor, LiczOkno lub pokrewnego
  • Komunikatywność, samodzielność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji z klientami
  • Umiejętność realizowania planów sprzedażowych w podległych regionie
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Zamieszkanie w regionie, którego ogłoszenie dotyczy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym, energicznym i przyjaznym otoczeniu
  • Atrakcyjny system premiowy powiązany z osiągniętymi wynikami
  • Dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  wpisując w tytule nazwę stanowiska na adres: praca@yawal.com

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”

O firmie

Yawal

Dostawca