YAWAL – regionalny kierownik sprzedaży

Data publikacji: 2020-06-10

Firma: YAWAL

Stanowisko: regionalny kierownik sprzedaży

Miejscowość: Herby

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

obszar: Polska południowo-zachodnia

W naszej firmie czekają na Ciebie poniższe wyzwania:

· Rozwijanie sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów

· Obsługa aktualnych klientów firmy, wsparcie i budowanie relacji

· Sprzedaż systemów aluminiowych w powierzonym regionie zgodnie z założonym planem sprzedaży

· Współpraca z inwestorami, generalnymi wykonawcami, producentami stolarki otworowej w celu pozyskiwania kontraktów

· Utrzymywanie stałych relacji z klientami oraz budowanie dobrego wizerunku firmy

· Udział w targach, wydarzenia branżowych i spotkaniach z klientami

· Współudział w procesie serwisu posprzedażowego

Jeśli:

· Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, obsługiwałeś producentów stolarki otworowej (systemy PVC lub ALU, szyby, akcesoria, okucia) lub pracowałeś w aluminium: masz wiedzę techniczną, byłeś projektantem, konstruktorem, produkt managerem, technologiem, przygotowywałeś wyceny itp.

· Masz wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)

· Posiadasz doświadczenie w programach: Liczokno lub CAD

· Posiadasz łatwość budowania trwałych relacji biznesowych

· Jesteś zorientowany na cel i potrzeby klienta

· Jesteś komunikatywny, otwarty, doskonale zorganizowany, samodzielny w działaniu i otwarty na nowe wyzwania

· Lubisz pracę w terenie, z klientami i nie boisz się jazdy samochodem

· Posiadasz prawo jazdy kat. B

TO CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

· Bardzo atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży, pozyskania nowych klientów

· Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego

· Pracę w młodym, energicznym i przyjaznym otoczeniu

· Dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną

· Dofinansowanie do karty Multisport

· Niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer