YAWAL – młodszy specjalista/specjalista ds. planowania

Data publikacji: 2020-02-25

Firma: Yawal

Stanowisko: młodszy specjalista/specjalista ds. planowania

Miejscowość: Herby

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

W naszej firmie czekają na Ciebie poniższe wyzwania:

  • opracowywanie planów produkcyjnych w oparciu o zamówienia Klienta, stany magazynowe oraz moce produkcyjne
  • analiza możliwości produkcyjnych pod kątem zamówień
  • monitorowanie zamówień z czasem realizacji w celu dostosowania planów produkcyjnych
  • potwierdzanie terminów realizacji zamówień w oparciu o uzgodnioną wydajność linii produkcyjnych
  • przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz w obszarze planowania oraz raportowanie wskaźników KPI
  • efektywne i optymalne zarządzanie zapasami produktów gotowych
  • dbałość o poprawność i terminowość danych
  • współpraca z działem sprzedaży, zakupów, logistyki i produkcji w zakresie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych
  • rozwój systemu ERP i poprawa jego funkcjonalności

Jeśli:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne), mile widziane wykształcenie wyższe techniczne lub student ostatnich lat studiów
  • doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją, planowaniem produkcji i/lub logistyką, zakupami – mile widziane
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności analityczne
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office – w szczególności Excel
  • znajomość systemów ERP – mile widziana
  • wiedza z zakresu łańcucha dostaw, w tym procesu produkcyjnego – mile widziana

To czekamy właśnie na Ciebie!

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym, energicznym i przyjaznym otoczeniu
  • dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dodatkowe benefity np. z okazji Mikołaja, Dnia Dziecka itp.

Jak się kontaktować – CV prosimy kierować na adres praca@yawal.com podając w tytule nazwę stanowiska.

O firmie

Yawal

Dostawca