YAWAL – młodszy specjalista ds. wycen

Data publikacji: 2021-06-17

Firma: YAWAL

Stanowisko: młodszy specjalista ds. wycen

Miejscowość: Herby

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa klienta w sprawie prowadzonych wycen i doradztwa technicznego
  • Sporządzanie wycen i kosztorysów stolarki aluminiowej zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Analiza zapytań ofertowych pod kątem technicznych możliwości wykonania oferty
  • Współpraca z przedstawicielami handlowymi pracującymi w terenie

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, studenci ostatnich lat studiów
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość programów do wyceny ślusarki aluminiowej typu LiczOkno
  • Znajomość oprogramowania AutoCad
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność i innowacyjność
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz przyjazną atmosferę
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Dodatkową opiekę zdrowotną
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  wpisując w tytule nazwę stanowiska na adres: praca@yawal.com

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”

O firmie

Yawal

Dostawca