YAWAL – młodszy konstruktor

Data publikacji: 2022-08-29

Firma: YAWAL

Stanowisko: młodszy konstruktor

Miejscowość: Herby

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Zadania:

Opracowanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej na wyroby produkowane i nowo uruchamiane w programie AutoCAD

Wspieranie działu R&D przy tworzeniu oraz testowaniu oprogramowania do kalkulacji stolarki aluminiowej

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym lub budowlanym
Znajomość obsługi programu AutoCAD min. na poziomie podstawowym
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Znajomość obsługi pakietu MS Office
Chęć rozwoju i poszerzania wiedzy z zakresu informatyki i obsługi nowych programów,
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjny system premiowy
Dodatkową opiekę zdrowotną
Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego
Dofinansowanie do karty Multisport
Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji
Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

O firmie

Yawal

Dostawca