YAWAL – manager regionalny, Czechy

Data publikacji: 2021-03-25

Firma: Yawal

Stanowisko: manager regionalny

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/cib/forumbranzowe.com/wp-content/themes/forum_branzowe/single-oferta_pracy.php on line 77

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Manager Regionalny
Miejsce pracy: Czechy

Zadania:

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów;
  • doradztwo techniczne, pomoc w projektowaniu, oferowaniu i sprzedaży systemów aluminiowych;
  • realizacja planów sprzedaży w regionie;
  • ciągła analiza rynku i konkurencji oraz reagowanie na zmiany;
  • prowadzenie negocjacji biznesowych;

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka czeskiego (umiejętność porozumiewania się w formie pisemnej i ustnej) – warunek konieczny;
  • znajomość języka angielskiego i/lub polskiego na poziomie komunikatywnym;
  • doświadczenie w pracy na podobnych stanowisku na rynku systemów aluminiowych;
  • znajomość programu CAD (AutoCAD) lub LiczOkno;
  • wykształcenie wyższe;
  • gotowość do częstych podróży służbowych;
  • prawo jazdy kat. B;
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych;
  • analityczne myślenie, samodzielność, inicjatywa, kreatywność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B;
  • bardzo atrakcyjny system premiowy związany z wynikami sprzedaży i pozyskiwaniem nowych klientów;
  • ambitne zadania i rozwój zawodowy;
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon;
  • pracę w młodym, energicznym i przyjaznym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wyłącznie w języku polskim lub angielskim. praca@yawal.com Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”

O firmie

Yawal

Dostawca