YAWAL – konstruktor w dziale badań i rozwoju

Data publikacji: 2022-01-31

Firma: YAWAL

Stanowisko: konstruktor w dziale badań i rozwoju

Miejscowość: Herby

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Zadania:

· Opracowanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej na wyroby produkowane i nowo uruchamiane w programie AutoCAD,

· Wprowadzanie zmian w dokumentacji technologiczno-konstrukcyjnej,

· Rozwój istniejących rozwiązań technicznych, oraz wprowadzenie nowych technologii, innowacji, usprawnień,

· Prowadzenie badań i testów potwierdzających parametry projektowanych produktów.

Wymagania:

· Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne,

· Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku u systemodawców stolarki aluminiowej- warunek konieczny

· Bardzo dobra znajomość obsługi programu AutoCAD,

· Znajomość języka angielskiego i/lub niemiecki na poziomie komunikatywnym- mile widziane,

· Bardzo dobra znajomość obsługi programu MS Office,

· Sumienność, rzetelność, kreatywność i systematyczność,

· Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

· Umiejętność zarządzania czasem pracy i konsekwencja w działaniu,

· Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

· Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz przyjazną atmosferę,

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

· Atrakcyjny system premiowy,

· Dodatkową opiekę zdrowotną,

· Możliwość rozwoju zawodowego,

· Dofinansowanie do karty Multisport.