WnD – specjalista ds. obslugi klienta (jęz.włoski)

Data publikacji: 2019-08-02

Firma: WnD

Stanowisko: specjalista ds. obsługi klieta

Miejscowość: Rąbień

Województwo: Łódzkie

Branża: Producent

Zakres zadań:

Profesjonalna obsługa Klientów, Partnerów Handlowych, poprzez merytoryczną weryfikację i uzgadnianie nadesłanych zamówień, kontrola zgodności zamówień w systemie informatycznym.
Opracowywanie zapytań ofertowych. Prowadzenie dokumentacji w zakresie sprzedaży: protokołów, dokumentów magazynowych, potwierdzeń, procedura reklamacyjna.
Współpraca ze wszystkimi uczestnikami procesu realizacji.
Rozpisywanie zamówień w systemie i przekazywanie ich do planowania produkcji. Dokonywać weryfikacji danych zgodnych z cennikiem.

Oczekiwania:

Min. wykształcenie średnie
Konieczność znajomość j. włoskiego na poziomie dobrym (B2)
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów
Wysoka kultura osobista
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

Pełnoetatową, stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego
Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole stanowiącym mieszankę doświadczenia i młodości
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
Jasny system premiowania oparty o twarde wskaźniki
Szansę zdobycia nowych umiejętności i tym samym realną możliwość awansu w strukturach firmy
Darmową prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie