WIŚNIOWSKI – specjalista ds. wdrożeń

Data publikacji: 2019-07-15

Firma: WIŚNIOWSKI

Stanowisko: specjalista ds. wdrożeń systemów produkcyjnych

Miejscowość: Wielogłowy / Nowy Sącz

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Opis stanowiska:

konfigurowanie baz danych w systemie PrefSuite na podstawie opracowanej technologii PVC
wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych do systemu
definiowanie sterowania maszynami poprzez konfiguracje ustawień w PrefSuite
administrowanie (zarządzanie, aktualizacja i optymalizacja) bazy danych systemu do produkcji stolarki PVC
identyfikowanie i rozwiązywanie problemów bazodanowych i technologicznych, współpraca z Działem Help Desk
przygotowywanie instrukcji obsługi oraz realizacji szkoleń dla użytkowników systemu
współpraca z dostawcami aplikacji oraz rozwiązań integracyjnych

Nasze oczekiwania:

znajomość oprogramowania wspomagającego procesy handlowe i produkcyjne
skrupulatność w dążeniu do celu wynikającego z konfigurowania baz danych
gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji
umiejętność dobrej organizacji pracy, znajomość metodologii prowadzenia projektów
znajomość języka obcego na poziomie średniozaawansowanym – angielski lub/i niemiecki będzie dodatkowym atutem
wykształcenie wyższe
mile widziana umiejętność obsługi systemu PrefSuite
znajomość technologii stolarki PVC lub rolet okiennych będzie mile widziana

Nasza oferta:

stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń
dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych
uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów
szeroki pakiet szkoleń wstępnych oraz produktowych i technologicznych
pakiet socjalny: dofinansowanie do edukacji, spotkania integracyjne, stołówka firmowa
przyjazna atmosfera pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób

O firmie

Wiśniowski

Producent