WIŚNIOWSKI – regionalny przedstawiciel handlowy

Data publikacji: 2019-06-24

Firma: WISNIOWSKI

Stanowisko: regionalny przedstawiciel handlowy

Miejscowość: Wielogłowy / Nowy Sącz

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Opis stanowiska / zadania:

reprezentowanie firmy w wyznaczonym regionie – północna część województwa małopolskiego
nawiązywanie kontaktów i budowa więzi z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami firmy: dealerami, firmami budowlanymi, instytucjami
identyfikacja potrzeb klientów i dostarczanie informacji na temat technicznych parametrów produktów, zapewnianie doradztwa technicznego dotyczącego produktu, usług i serwisu
wdrażanie działań marketingowych
przeprowadzanie szkoleń technicznych i handlowych
zapewnienie oczekiwanego poziomu sprzedaży
sporządzanie wymaganych raportów handlowych oraz innej dokumentacji zgodnej z procedurami obowiązującymi w firmie.

Nasze oczekiwania:

samodzielność w działaniu i umiejętność kreatywnego myślenia
zaangażowanie i dynamika w działaniu
umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office – Word, Excel
mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
wykształcenie wyższe lub średnie techniczne /handlowe
mile widziana wiedza zakresu stolarki budowlanej
czynne prawo jazdy kat. B

Nasza oferta:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń
dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez szeroki pakiet szkoleń
pakiet socjalny: dofinansowanie do edukacji, spotkania integracyjne, stołówka firmowa
przyjazna atmosfera pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób.

O firmie

Wiśniowski

Producent