WIŚNIOWSKI – regionalny kierownik sprzedaży

Data publikacji: 2019-11-22

Firma: WIŚNIOWSKI

Stanowisko: regionalny kierownik sprzedaży

Miejscowość: Wielogłowy / Nowy Sącz

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Opis stanowiska:

wsparcie i rozwój sprzedaży stolarki PVC w oparciu o przyjętą strategię handlową w wyznaczonym regionie
rozwój sprzedaży poprzez realizację założonych celów
rozwijanie kontaktów biznesowych z obecnymi i nowymi klientami oraz ich bieżąca obsługa
aktywne monitorowanie rynku
współudział przy tworzeniu planów sprzedaży i ich rozliczaniu
inicjatywa i pełne zaangażowanie w lokalne oraz centralne działania marketingowe i sprzedażowe

Nasze oczekiwania:

znajomość rynku i branży stolarki PVC oraz aktualnych trendów handlowych
doświadczenie w sprzedaży i współpracy z klientami
bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
otwartość na zmiany, elastyczność oraz chęć rozwoju
gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji
wykształcenie minimum średnie
czynne prawo jazdy kategorii B

Nasza oferta:

stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń
dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy .
zadaniowy czas pracy .
wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań / telefon komórkowy , samochód służbowy , laptop / .
szeroki pakiet szkoleń wstępnych oraz produktowych i technologicznych .
pakiet socjalny: dofinansowanie do edukacji, spotkania integracyjne, stołówka firmowa
przyjazna atmosfera pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób.