WIKĘD – dyrektor ds. eksportu

Data publikacji: 2023-03-27

Firma: Wikęd

Stanowisko: dyrektor ds. eksportu

Miejscowość: Luzino

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Twoje obowiązki

  • Aktywny udział w tworzeniu strategii eksportu
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi
  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji wspierających wzrost udziału w rynku oraz budowanie i utrzymywanie silnej pozycji firmy
  • Rozwijanie i koordynowanie sieci sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych kanałów dystrybucji
  • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji z kluczowymi klientami
  • Udział w targach branżowych
  • Szkolenia handlowe oraz produktowe dla sieci sprzedaży

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie z branży stolarki otworowej, będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, kreatywność
  • biegła znajomość przynajmniej jednego z języków: angielski lub niemiecki
  • znajomość dodatkowo innych języków będzie atutem
  • czynne prawo jazdy kat B.

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon
  • przyjazną atmosferę w firmie, nastawioną na współpracę i rozwój,
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • świadczenia świąteczne
  • świadczenia zdrowotne

O firmie

WIKĘD

Producent