WIKĘD – doradca techniczno-handlowy

Data publikacji: 2022-09-12

Firma: WIKĘD

Stanowisko: doradca techniczno-handlowy

Miejscowość: Cała Polska

Województwo: Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Łódzkie, Lubelskie, Lubuskie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

Branża: Producent

Zakres zadań:
◾️ Fachowe doradztwo techniczne oraz wsparcie merytoryczne w zakresie produktów WIKĘD
◾️ Obsługa partnerów handlowych – salony sprzedaży stolarki budowlanej
◾️ Realizacja działań marketingowych wspierających wprowadzanie nowych produktów
◾️ Przeprowadzanie szkoleń produktowych
◾️ Promowanie produktów oferowanych przez WIKĘD
◾️ Monitorowanie rynku i działań konkurencji
◾️ Ścisła współpraca z Regionalnymi Dyrektorami Sprzedaży

Nasze wymagania:
◾️ Mile widziane znajomość branży stolarki okiennej i drzwiowej
◾️ Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
◾️ Czynne prawo jazdy kat. B
◾️ Dobra znajomość środowiska MS Office
◾️ Umiejętności nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji biznesowych
◾️ Bardzo dobra organizacji pracy własnej
◾️ Praca na terenie całego kraju
◾️ Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
◾️ Ambicja, nastawienie na cel i osiąganie wyników

Oferujemy:
◾️ Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
◾️ Zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
◾️ Niezbędne narzędzia pracy
◾️ Przyjazną atmosferę w firmie, nastawioną na współpracę i rozwój
◾️ Grupowe ubezpieczenie na życie
◾️ Świadczenia świąteczne
◾️ Świadczenia zdrowotne

Jeśli interesuje Cię ta oferta, wyślij CV na praca@wiked.pl

O firmie

WIKĘD

Producent