VORNE – doradca techniczno-handlowy

Data publikacji: 2020-01-06

Firma: VORNE

Stanowisko: doradca techniczno-handlowy

Miejscowość: Warszawa

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

· Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

· Doradztwo handlowe i techniczne w zakresie oferty firmy, prowadzenie szkoleń i prezentacji

· Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych

· Realizacja planów sprzedażowych oraz zadań sprzedażowych

· Budowanie strategii sprzedaży w regionie.

Wymagania:

· Min. wykształcenie średnie

· Doświadczenie w branży stolarki otworowej na podobnym stanowisku

· Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

· Niezależność i efektywna organizacja czasu i pracy

· Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

· Mobilność, prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

· atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

· możliwość rozwoju zawodowego oraz awans w strukturach firmy

· wyposażenie niezbędne do pracy na tym stanowisku