VIDOK – z-ca kierownika produkcji

Data publikacji: 2020-06-15

Firma: VIDOK

Stanowisko: z-ca kierownika produkcji

Miejscowość: Rudna Mała/Rzeszów

Województwo: Podkarpackie

Branża: Producent

Opis stanowiska:

Prowadzenie procesów produkcyjnych oraz zarządzanie zespołem 20 – 30 osób
Planowanie, organizacja i nadzór nad procesem produkcji,
Uzyskiwanie odpowiedniego poziomu budżetu i wskaźników,
Współpraca przy wdrażaniu nowych produktów i technologii,
Wdrażanie nowych pracowników,
Kontrola nad zachowaniem odpowiednich standardów jakości.

Warunki pracy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia: Podstawa + Premia uznaniowa
Pracę od poniedziałku do piątku – 7:00 -15:00
Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

Doświadczenie w produkcji stolarki aluminiowej – warunek konieczny!
Doświadczenie w pracy jako Konstruktor / Technolog / Zastępca kierownika / Kierownik produkcji
Znajomość rysunku technicznego,
Znajomość oprogramowania Licz Okno, Logikal

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA W KIEROWANIU ZESPOŁEM – WAŻNE BYŚ ZNAŁ SIĘ NA STOLARCE ALUMINIOWEJ ORAZ PROGRAMACH: Licz Okno oraz Logikal_