VIDOK – kierownik ds. sprzedaży obiektowej

Data publikacji: 2019-08-14

Firma: VIDOK

Stanowisko: kierownik ds. sprzedaży obiektowej

Miejscowość: Kraków

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Główne zadania:

· Aktywne pozyskiwanie i monitorowanie inwestycji obiektowych realizowanych na wyznaczonym terenie

· Obsługa inwestorów i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych

· Współpraca z architektami, deweloperami oraz generalnymi wykonawcami

Doradztwo w zakresie świadczonych usług oraz produktów marki VIDOK
Sporządzanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
Nadzorowanie przebiegu realizacji zleceń

· Realizacja celów sprzedażowych

· Dbanie o wizerunek firmy

Współpraca ze wszystkimi działami firmy, celem prawidłowej realizacji zleceń

Wymagania:

· Doświadczenie w branży stolarki otworowej

· Umiejętność prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania trwałych relacji z klientem

· Umiejętność pracy z produktem klasy premium

· Silnie rozwinięte zdolności interpersonalne

· Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

· Samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

· Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

· Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

· Atrakcyjne i terminowe warunki wynagrodzenia: stałe oraz motywacyjne uzależnione od wyników pracy

· Wyposażenie stanowiska pracy

· Szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne

· Możliwość rozwoju zawodowego

· Dużą swobodę w realizacji własnych pomysłów zmierzających do skutecznego pozyskiwania i realizacji inwestycji na rynku budowlanym