VELUX Group – specjalista ds. personalnych

Data publikacji: 2021-03-17

Firma: VELUX Group

Stanowisko: specjalista ds. personalnych

Miejscowość: Namysłów

Województwo: Opolskie

Branża: Producent

Główne zadania

Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentacji personalnej
Doradztwo w zakresie prawa pracy
Bieżące wsparcie zespołu i pracowników w sprawach personalnych
Organizowanie szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych
Prowadzenie procesów związanych ze stosunkiem pracy m.in. badania lekarskie, przygotowywanie
dokumentów (umowa o pracę, aneks zmieniający, wypowiedzenie, świadectwo pracy, wystawianie
zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach itp.)
Zakładanie oraz prowadzenie dokumentacji personalnej zatrudnionych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami
Aktualizowanie danych personalnych w systemie kadrowo-płacowym Teta
Administrowanie benefitami pracowniczymi

Od kandydatów oczekujemy

Wykształcenie wyższe lub w trakcie
Min. 1 rok doświadczenia w dziale HR
Znajomość prawa pracy
Dobra znajomość narzędzi Microsoft Office
Znajomość obsługi systemów kadrowych mile widziana
Samodzielność i umiejętność rozwiazywania problemów
Komunikatywność i nastawienie na współpracę z klientem wewnętrznym
Zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonane zadania
Znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy

Pierwsza umowa na okres próbny, druga na czas określony
Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom
Dodatkowe 8 dni wolnego w roku oraz kalendarz urlopów i długich weekendów
Atrakcyjny pakiet socjalny (bony na święta, paczki dla pracowników, paczki dla dzieci, nagrody stażowe i jubileuszowe, zapomogi, owoce, karnety sportowe i obiady dofinansowane przez pracodawcę, szkolne wyprawki dla dzieci, dodatki finansowe w związku ze ślubem pracownika oraz narodzinami dzieci, dodatkowe dni wolne z okazji 50-tych i 60-tych urodzin pracownika, wycieczki)
Ubezpieczenie na życie i pakiety medyczny
Możliwości rozwoju zawodowego dopasowane do indywidualnych potrzeb
Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy

O firmie

VELUX

Producent