ustawiacz procesu wtrysku

Data publikacji: 2024-03-19

Firma: Sapa Polska

Stanowisko: ustawiacz procesu wtrysku

Miejscowość: Sosnowiec

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • wymiana narzędzi (form) na wtryskarkach oraz ustawianie parametrów procesu,
  • wykonywanie prac w sposób zgodny z przepisami BHP, dokumentacją techniczno-ruchową i wytycznymi przełożonych,
  • zapewnienie ciągłości produkcji,
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przebiegiem procesu i jakością,
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej (karty startowe) oraz narzędzi (paszporty form),
  • aktualizowanie kalendarzy form wtryskowych,
  • bieżąca rejestracja odpadów po procesie wtrysku (przetryski),
  • sprawowanie nadzoru nad właściwą, zgodną z przepisami i procedurami eksploatacją maszyn i urządzeń w zakładzie.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego (zdalnie sterowanych),
  • doświadczenie w pracy na stanowisku ustawiacza (przetwórstwo tworzyw sztucznych),
  • dokładność, odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami, urządzeniami pomiarowymi oraz dokumentacją techniczną.

Oferujemy:

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
  • premia frekwencyjno-stażowa,
  • parking dla pracowników,
  • rodzinna atmosfera,
  • paczki świąteczne (na Boże Narodzenie).