TRADYCJA FABRYKA OKIEN – przedstawiciel handlowy

Data publikacji: 2022-04-08

Firma: TRADYCJA FABRYKA OKIEN

Stanowisko: przedstawiciel handlowy

Miejscowość: Nowy Sącz i okolice

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: województwo Nowy Sącz i okolice

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie klienta indywidualnego;
  • doradztwo techniczne;
  • realizowanie strategii handlowej w powierzonym regionie;
  • organizacja aktywnej sprzedaży;
  • bieżące śledzenie i monitorowanie trendów w branży;

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • doświadczenie w branży okiennej mile widziane;
  • prawo jazdy kat B;
  • zaangażowanie i chęć do pracy w terenie;
  • zdolności negocjacyjne;

Oferujemy:

  • atrakcyjną pensję zależną od osiągniętych wyników ( podstawa + system prowizyjny);
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • miłą atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji pocztą elektroniczną na adres: praca@tradycja.biz Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie. Zapewniamy dyskrecję. Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.