technolog produkcji okien drewnianych CAD

Data publikacji: 2023-12-22

Firma: Eko-Okna

Stanowisko: technolog produkcji okien drewnianych CAD

Miejscowość: Kornice

Województwo: Śląskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • parametryzacje programu nadzorującego produkcję;
  • opracowywanie dokumentacji niezbędnej do wykonywania zlecenia;
  • opracowywanie rysunków technicznych w programie AutoCad;
  • udział w prowadzeniu szkoleń z zakresu technologii produkcji;
  • rozwiązywanie problemów zgłaszanych za pośrednictwem Helpdesk.

Wymagania:

  • masz praktyczną znajomość programu AutoCad – warunek konieczny;
  • masz doświadczenie w procesie produkcji okien drewnianych;
  • masz wiedzę na temat obróbki drewna;
  • potrafisz czytać dokumentację techniczną;
  • cechuje Cię dokładność oraz chęć do nauki.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • premie miesięczne i świąteczne;
  • umowę o pracę;
  • pracowniczy program emerytalny;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • dofinansowanie do karty MultiSport;
  • stołówkę pracowniczą;
  • rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych partnerów;
  • benefity dla rodziców.