technolog produkcji aluminium

Data publikacji: 2024-01-24

Firma: ABM Jędraszek

Stanowisko: technolog produkcji aluminium

Miejscowość: Pabianice

Województwo: Łódzkie

Jesteśmy firmą produkcyjną, sprzedającą na rynek polski i rynki zagraniczne. Naszym klientom, odbiorcom profesjonalnym, oferujemy sprzedaż i dostawę stolarki otworowej z PCW i aluminium.

Do naszego obszaru produkcji stolarki aluminium poszukujemy osoby na stanowisko: technolog produkcji aluminium.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert, projektowanie konstrukcji,
  • opracowywanie zleceń i technologii produkcyjnej,
  • opracowywanie detali technicznych w programach typu CAD,
  • zamawianie materiału.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • znajomość programów Licz Okno, Auto CAD,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość procesów produkcyjnych stolarki aluminiowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim,
  • możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę sportową.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert na adres mailowy: rekrutacja@abm-jedraszek.pl z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”