technolog-konstruktor

Data publikacji: 2024-04-11

Firma: Morad

Stanowisko: technolog-konstruktor

Miejscowość: Tuchom

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • opracowywanie nowych konstrukcji,
  • modyfikacja istniejących konstrukcji,
  • sporządzanie dokumentacji technicznej,
  • nadzór nad przebiegiem zadań produkcyjnych.

Wymagania:

  • znajomość programów AutoCad, INVENTOR,
  • znajomość zasad tworzenia i czytania dokumentacji technicznej, rysunku technicznego,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • niezależność oraz możliwość wykazywania się kreatywnością,
  • prywatny pakiet opieki medycznej już od 1 zł z możliwością włączenia członków rodziny,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.