technolog-konstruktor/specjalista ds. ofertowania z umiejętnościami CAD

Data publikacji: 2023-12-20

Firma: Vito Polska

Stanowisko: technolog-konstruktor/specjalista ds. ofertowania z umiejętnościami CAD

Miejscowość: Międzyrzec Podlaski

Województwo: Lubelskie

Branża: Producent

Dołącz do naszej innowacyjnej drużyny!

VITO, renomowany lider w branży stolarki aluminiowej, poszerza swój zespół w Międzyrzecu Podlaskim. Szukamy utalentowanego technologa-konstruktora oraz specjalisty ds. ofertowania z umiejętnościami CAD, aby razem tworzyć produkty rewolucjonizujące rynek.

W VITO łączymy najnowsze technologie z tradycją rzemiosła, kierując się pasją do innowacji. Jesteśmy zaangażowani w tworzenie przyszłości branży, korzystając z zaawansowanych narzędzi i kreatywności. Dołącz do nas i bądź częścią naszej dynamicznej przyszłości!

Twoje zadania:

  • projektowanie konstrukcji i dokumentacji technicznej: tworzenie zaawansowanych projektów konstrukcyjnych i dokumentacji technicznej z wykorzystaniem AutoCAD, Alicad, Yawal Constructor. Co obejmuje również zarządzanie całym procesem dokumentacji projektowej.
  • przygotowywanie spersonalizowanych ofert handlowych: dostosowywanie ofert do indywidualnych potrzeb klientów, łącznie z kosztorysowaniem i technicznymi specyfikacjami.
  • techniczna weryfikacja i zgodność z ofertą: sprawdzanie, czy konstrukcje są technicznie wykonalne i zgodne z wymaganiami zawartymi w ofercie.
  • kreatywne rozwiązywanie wyzwań technicznych: poszukiwanie innowacyjnych i efektywnych rozwiązań dla złożonych wyzwań technicznych, z umiejętnością dostosowania się do zmieniających się wymagań projektowych.
  • współpraca międzydziałowa i zarządzanie projektami: efektywne współdziałanie z różnymi działami w celu zapewnienia płynności procesów produkcyjnych. obejmuje to także efektywne zarządzanie projektami pod presją czasu.
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami: tworzenie i pielęgnowanie pozytywnych relacji z klientami i partnerami biznesowymi, zapewniając wysoki poziom satysfakcji i lojalności.

Czego oczekujemy:

Poszukujemy doświadczonych projektantów z umiejętnościami i wiedzą obejmującą:

  • doświadczenie w projektowaniu z aluminium: niezbędna specjalistyczna wiedza w pracy z produktami z aluminium.
  • znajomość technologii produkcji stolarki aluminiowej: dogłębna znajomość procesów i technologii branżowych.
  • umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej i kalkulacji kosztów: zdolność do przygotowywania szczegółowych dokumentacji i dokładnych kalkulacji finansowych.
  • kreatywność i adaptacyjność: kreatywne myślenie i elastyczność w dynamicznych warunkach pracy.
  • komunikacja i praca zespołowa: wysokie umiejętności komunikacyjne i zdolność do efektywnej pracy zespołowej.
  • zarządzanie projektami pod presją czasu: efektywność w zarządzaniu czasem i projektami.
  • wykształcenie techniczne: preferowane wykształcenie w dziedzinach technicznych, takich jak inżynieria mechaniczna, budowlana czy materiałowa.
  • innowacyjność w rozwiązywaniu problemów: umiejętność innowacyjnego podejścia do wyzwań technicznych i projektowych.
  • orientacja na rynkowe trendy: znajomość aktualnych trendów w branży stolarki aluminiowej.
  • dodatkowe certyfikaty lub szkolenia branżowe: mile widziane dodatkowe kwalifikacje branżowe.
  • biegłość w obsłudze specjalistycznego oprogramowania: wymagana biegłość w programach Microsoft Office, AutoCAD, LiczOkno, Alicad, Yawal Constructor.

Co oferujemy:

  • dynamiczne i innowacyjne środowisko pracy: dołącz do firmy, która jest liderem w branży stolarki aluminiowej, gdzie innowacja i codzienne wyzwania stymulują twój rozwój zawodowy.
  • konkurencyjne wynagrodzenie i system bonusowy: oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do twoich umiejętności i doświadczenia, uzupełnione o unikalny pakiet bonusowy.
  • sprawiedliwy system wynagrodzeń: nasz system wynagrodzeń jest przejrzysty i skonstruowany tak, aby wspierać twój rozwój i doceniać twoje osiągnięcia.
  • wspierający zespół: pracuj w zespole, który wzajemnie się wspiera i ceni indywidualne talenty każdego członka.
  • możliwości rozwoju zawodowego: skorzystaj z możliwości rozwoju zawodowego i dostępu do nowych rozwiązań technologicznych.
  • kultura współpracy i otwartości: doświadcz kultury otwartości i współpracy, która inspiruje i motywuje.
  • wszystkie narzędzia niezbędne do efektywnej pracy: zapewniamy niezbędne narzędzia, w tym nowoczesne oprogramowanie i sprzęt, a także samochód służbowy dla efektywnej realizacji twoich zadań.
  • praca w przyjaznej atmosferze: oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze zespołu pasjonatów, w firmie, która ceni zdrową równowagę między pracą a życiem prywatnym.

Dołącz do nas!

Przyłącz się do nas i doświadcz, jak to jest być częścią zespołu, który każdego dnia tworzy coś wyjątkowego. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres i.michalak@vitopolska.com do 31.01.2024 r.