technolog CNC

Data publikacji: 2024-02-07

Firma: ML System

Stanowisko: technolog CNC

Miejscowość: Zaczernie

Województwo: Podkarpackie

Branża: Dostawca

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i wdrożenie technologii w zakresie obróbki skrawaniem,
  • tworzenie programów obróbczych w programie CAM,
  • testowanie rozwiązań technologicznych na frezarkach CNC 5 osi,
  • świadczenie wsparcia technicznego dla produkcji,
  • zarządzanie stanami magazynowymi,
  • tworzenie oraz prowadzenie dokumentacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w obróbce 5-osiowej,
  • doświadczenie w programowaniu maszyn CNC,
  • doświadczenie w tworzeniu postprocesorów i programów obróbczych w CAM,
  • znajomość oprogramowania CAD,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość pakietu MS Office (excel),
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju osobistego,
  • pakiety medyczne dla pracowników
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.