technik utrzymania ruchu

Data publikacji: 2024-01-09

Firma: AGC Glass Poland

Stanowisko: technik utrzymania ruchu

Miejscowość: Pruszcz Gdański

Województwo: Pomorskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • utrzymanie maszyn i urządzeń parku maszynowego w ciągłej sprawności,
  • bieżąca regulacja i kontrola parametrów pracy maszyn,
  • współpraca przy wykonywaniu planowanych przeglądów i remontów maszyn i urządzeń,
  • udział w pracach związanych z utrzymaniem właściwego stanu technicznego obiektu budowlanego.

Wymagania:

  • wykształcenia technicznego (preferowane: automatyka, elektronika, elektrotechnika, mechanika),
  • znajomości podstaw w zakresie budowy i eksploatacji maszyn,
  • praktycznej wiedzy z zakresu automatyki, elektroniki, elektryki, mechaniki,
  • umiejętności korzystania z dokumentacji technicznej maszyn ( instrukcje, rysunki, schematy),
  • umiejętności diagnozowania źródeł awarii i niewłaściwego funkcjonowania maszyn oraz urządzeń,
  • umiejętności obsługi komputera,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,
  • znajomości i przestrzegania standardów BHP,
  • odpowiedzialności, rzetelności, sumienności i zaangażowania oraz chęci do pracy,
  • umiejętności dobrej organizacji pracy, samodzielności,
  • znajomość maszyn do produkcji szyb zespolonych/obróbki szkła będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pakiet świadczeń socjalnych zgodny z polityką firmy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • pracę na pełny etat,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • ubezpieczenie na życie,
  • premie półroczne i roczne w zależności od wyników.