technik utrzymania ruchu maszyn CNC

Data publikacji: 2024-03-18

Firma: Pagen

Stanowisko: technik utrzymania ruchu maszyn CNC

Miejscowość: Gnojnik

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • utrzymywanie ciągłego ruchu maszyn i instalacji w halach produkcyjnych,
  • nadzór nad sprawnym działaniem instalacji, urządzeń technicznych i maszyn CNC,
  • zapewnianie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych, monitorowanie ich poprawności i reagowanie na awarie,
  • wykonywanie niezbędnych napraw i usuwanie usterek,
  • przestrzeganie procedur obowiązujących na danym stanowisku, przepisów BHP i ppoż.,
  • instruowanie użytkowników (operatorów) o zasadach prawidłowej eksploatacji maszyn i urządzeń,
  • bieżące raportowanie wykonywanych prac.

Wymagania:

  • znajomość zagadnień mechanicznych z zakresu technologii maszyn,
  • odpowiedzialność za utrzymanie w ruchu ciągłym maszyn produkcyjnych,
  • wykształcenie średnie kierunkowe lub zawodowe,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca w systemie dwuzmianowym,
  • możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji i podnoszenia umiejętności,
  • zapewniamy niezbędne szkolenie w obszarze obsługi maszyn i narzędzi produkcyjnych,
  • nowoczesne zaplecze produkcyjne i technologiczne,
  • bezpieczne warunki pracy zgodne z obowiązującymi normami i przepisami.